انواع تقویم و سررسید سال 1399

سالنامه

تهیه و توزیع انواع سررسید و سالنامه های در متنوع ترین طرح ها و بالاترین کیفیت

تقویم رومیزی.

چاپ، تهیه و توزیع انواع تقویم های رومیزی در طرح ها و رنگ های متنوع 

تقویم دیواری

تهیه و توزیع جدیدترین تقویم های دیواری در طرح ها و رنگ های متنوع 

هدایای تبلیغاتی

تهیه و توزیع جدیدترین هدایای تبلیغاتی در طرح ها و رنگ های متنوع 

تقویم دیواری سال ۱۳۹۹

 
تقویم دیواری یکی از ابزارهای مهم در هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. تقویم رومیزی خاص برای مدیران خاص تعبیه شده و تقویم رومیزی ارزان برای کسانی که قصد دارند با قیمت پایین تقویم رومیزی داشته باشند . تقویم دیواری برای استفاده در روی دیوار و چاپ تبلیغ روی آن بسیار کار برد دارد . تقویم دیواری ارزان را می توان به تقویم دیواری حصیری و تقویم دیواری مقوایی تقسیم کرد . قیمت تقویم سال جدید نسبت به قیمت کاغذ آن سال تعیین می شود . تولید تقویم رومیزی و ساخت تقویم دیواری و چاپ تقویم جیبی در ۶ ماه دوم سال شروع می شود.  
 
در روزهای پایانی سال سفارش تقویم ها و سالنامه های تبلیغاتی از محبوبیت بالایی برخوردار است. تقریبا تمامی شرکت ها اقدام به سفارش تقویم ها و سالنامه های تبلیغاتی می نمایند. تقویم های مختلفی در بازار یافت می شود که هرکدام از انها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند.  
 
تقویم رومیزی را می توان یکی از مهمترین نوع هدایای تبلیغاتی که مخاطبان خاص خود را دارد برشمرد. یکی از مهمترین خصوصیاتی که تقویم رومیزی را پر مصرف تر و خرید تقویم رومیزی را بیشتر کرده است ، قابلیت ملاحظه آن در هر مکان و زمانی به راحتی است. مثلا میتوان براحتی تقویم رومیزی را روی میز قرار داد و در مواقع لزوم آن را مشاهده کرد و روزهای تعطیل و غیر تعطیل و برنامه های روزانه را براحتی مشاهده نمود.  
 
اگر لوگویی روی تقویم رومیزی چاپ شده باشد براحتی توسط گیرنده آن قابل مشاهده و اگر آن را روی میز خود گذاشته باشد ، مهمان ها هم نگاهشان حتما به تقویم رومیزی و لوگو چاپ شده روی تقویم رومیزی خواهد افتاد. این لوگو باید با دقت تمام روی تقویم رومیزی چاپ شود که بینندگان آن براحتی بتوانند از فاصله دور هم لوگو روی تقویم رومیزی را براحتی تماشا کرده و آن را به خاطر بسپارند.  
 
تقویم دیواری و تقویم رومیزی هم از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی نوروزی به شمار می روند که به ما نوید سالی جدید و با برکت را می دهند. تقویم رومیزی ارزان تعداد صفحات کمتر به همراه دارد و دارای صحافی با کاغذهای سبک تر می باشد. تقویم دیواری ارزان هم دارای صفحات کمتر و کوچکتر از تقویم دیواری A3 می باشد. قیمت چاپ تقویم رومیزی و قیمت چاپ تقویم دیواری هم نسبت به کیفیت کاغذ و تعداد رنگ چاپ تقویم متغیر می باشد.  
 
 

جهت ثبت سفارش و اطلاع از قیمت هر محصول با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۶۶۱۷۵۰۴۲ _ ۰۹۳۹۱۵۸۷۸۰۰

 
 
بالا
پشتیبانی آنلاین
1
سلام به دیجی چاپ خوش آمدید چگونه میتونم کمکتون کنم